حمايت مالي از تله ليست

با ياري هم ايراني داشته باشيم زيبا، دنياي داشته باشيم بي انتها!
تله ليست نيز با الهام از نرم افزار منبع باز تلگرام که رايگان است، همواره رايگان خواهد ماند،
با اين ذهنيت تصميم داريم  تا جامعه اي زيبا با انديشه ها و ذهينيت داشته باشيم اينجا هستيم تا بدانيم با يک پست تا کانال مي توان ذهينيت آدم ها را تغيير داد پس چه بهتر کانالي هايي تاييد و برگزيده شوند که در راستاي اعتلاي فرهنگ و خانواده ما کوشا باشد.
تله ليست از منجلاب کانال هاي مستجهن و غير اخلاقي و گاها با افکار شوُم و پراکنده ميخواهد به دور از هجمه تبليغات ذهن آزار،  از ميان انبوه اين درياي نامتناهي، بهترين ها را معرفي کند.
لذا عليرغم پياده سازي سايت، کانال، هاست و برنامه نويسي وب سايت که با حمايت مدانت و کازيو مرتفع گرديده جهت ادامه روند و بهبود سايت و همچنين توسعه و پشتيباني مستمر نيازمند حمايت و کمک مالي شما عزيزان است شما بصورت رايگان مي توانيد کانال خود را در تله ليست ثبت کنيد و پس از تاييد در سايت مندرج شده و در صورت داشتن امتيازات ويژه جزو کانال هاي منتخب قرار خواهيد گرفت تمام اين فرايند رايگان است و هيچ تبادل لينک و تبليغي مد نظر ما نيست.
از شما خواهشمنديم جهت اعتلاي فرهنگ ايراني و ياري رساني به هم براي حفظ اين ارزش هر مقداري که در توان داريد به تله ليست کمک مالي اهدا فرماييد
بي ترديد تمامي اين کمک ها در جهت بهبود سايت و سرعت اطلاع رساني و پشتيباني مصرف خواهد شد.

پرداخت آنلاين کمک هاي مالي شما

از طريق تکميل فرم زير در سمت راست و يا پرداخت از طريق کارت هاي شتاب قادر به همکاري در اين همياري خواهيد بود و نام شما در ليست حاميان مالي مندرج مي شود.
در صورتی که تمایل به کمک مالی از طریق کارت های بانک عضو شتاب را دارید میتوانید کمک های خود را به شماره کارت زیر ارسال نمایید. در این صورت نام و مبلغ واریزی خود را به کمک فرم تماس با ما ارسال کنید تا نام تان در فهرست حامیان مالی قرار بگیرد.
شماره کارت بانک سپه: 9508-5862-1010-5892


اسامي افراد يا سازمان هايي که در اين اقدام دوستانه همراه ما باشند در سايت و در پيوند زير درج مي گردند.

ليست حاميان مالي تله ليست[ErimaZarinpalDonate]